Hero image
Turnering

Hold

G13/8


  • 1. JFV Aller/Weser (DE)
  • 2. SV Meissendorf (DE)
  • 3. BBB (DK)
  • 4. Vejle B-1 (DK)
  • 5. Vejle B-2 (DK)
  • 6. ZAC (NL)

G15


  • 1. TSV Bardowick (DE)
  • 2. Vosslocher SV (DE)
  • 3. TuS Leerhafe-Hovel (DE)
  • 4. SV Bethen (DE)
  • 5. JVC (NL)
  • 6. Kolping Boys-1 (NL)
  • 7. Kolping Boys-2 (NL)
  • 8. V.V. Esto (NL)
  • 9. V.V. S.P. Lochem (NL)
  • 10. WSV (NL)

G17


  • 1. SV Bethen (DE)
  • 2. Rosenhøj Boldklub (DK)
  • 3. Humlebæk Boldklub (DK)
  • 4. Tjørring IF (DK)
  • 5. Ans IF (DK)
  • 6. Kolping Boys (NL)
  • 7. sv zeist (NL)
  • 8. VV Chaam (NL)
  • 9. sc Rheden (NL)
  • 10. WSV (NL)
  • 11. VV Read Swart (NL)

U11/7


  • 1. SG Aufbau Boizenburg (DE)
  • 2. TuS Berne-1 (DE)
  • 3. TuS Berne-2 (DE)
  • 4. TuS Berne-3 (DE)
  • 5. SC Sternschanze (DE)
  • 6. ATSV Stockelsdorf (DE)
  • 7. Kickers Eider SG-1 (DE)
  • 8. Kickers Eider SG-2 (DE)
  • 9. Kickers Eider SG-3 (DE)
  • 10. Humlebæk Boldklub (DK)
  • 11. Grindsted GIF (DK)
  • 12. Horsens KFUM Fodbold (DK)
  • 13. Rebild Syd (DK)
  • 14. ZAC-1 (NL)
  • 15. ZAC-2 (NL)
  • 16. BE Quick 1887 (NL)
  • 17. LUKS Sport z Kulturą ZSO Wydminy (PL)
  • 18. Szkółka Piłkarska Gol Giżycko (PL)

U12/8


  • 1. USC Paloma (DE)
  • 2. Oldenburger SV (DE)
  • 3. TSV Lohe-Rickelshof (DE)
  • 4. Heider SV (DE)
  • 5. Brøndby IF (DK)
  • 6. Kastrup Boldklub (DK)
  • 7. Humlebæk Boldklub-1 (DK)
  • 8. Humlebæk Boldklub-2 (DK)
  • 9. Grindsted GIF (DK)
  • 10. Jelling FS (DK)
  • 11. Kolping Boys (NL)
  • 12. ZAC-1 (NL)
  • 13. ZAC-2 (NL)
  • 14. Szkółka Piłkarska Gol Giżycko (PL)

U13


  • 1. Schweriner SC (DE)
  • 2. TuS Berne (DE)
  • 3. SV Grosshansdorf (DE)
  • 4. VfL Pinneberg (DE)
  • 5. FC Sønderborg (DK)
  • 6. Grindsted GIF (DK)
  • 7. SV WVC (NL)
  • 8. ZAC (NL)
  • 9. v.v. KCVO (NL)
  • 10. HS '88 (NL)
  • 11. SL Salos Słupsk (PL)

U13/9


  • 1. SV Glienicke/Nordbahn (DE)
  • 2. Schweriner SC (DE)
  • 3. TSV Wandsetal (DE)
  • 4. TuS Germania Schnelsen (DE)
  • 5. PSV Union Neumünster (DE)
  • 6. VfB Lette (DE)
  • 7. Rosenhøj Boldklub (DK)
  • 8. Humlebæk Boldklub (DK)
  • 9. Grindsted GIF (DK)
  • 10. Kolping Boys-1 (NL)
  • 11. Kolping Boys-2 (NL)
  • 12. Szkoła Futbolu Luboń (PL)

U14


  • 1. TSG Zingst (DE)
  • 2. SV Drochtersen-Assel (DE)
  • 3. SV Blankenese (DE)
  • 4. Humlebæk Boldklub (DK)
  • 5. Grindsted GIF (DK)
  • 6. Zuidoost United (NL)
  • 7. v.v SVC'08 (NL)
  • 8. Szkoła Futbolu Luboń (PL)
  • 9. SL Salos Słupsk (PL)

U15-A


  • 1. TSV Eintracht Groß Grönau (DE)
  • 2. SV Bethen (DE)
  • 3. Rosenhøj Boldklub (DK)
  • 4. Kolping Boys (NL)
  • 5. SV WVC (NL)
  • 6. V.V. Esto (NL)
  • 7. HS '88 (NL)

U15-B


  • 1. Grün Weiss Brieselang (DE)
  • 2. Glashütter SV (DE)
  • 3. BV Burscheid (DE)
  • 4. JSG Lünten-Ammeloe (DE)
  • 5. VfB Lette (DE)
  • 6. 1.FC Bischberg (DE)
  • 7. Rosenhøj Boldklub (DK)
  • 8. Humlebæk Boldklub (DK)
  • 9. Grindsted GIF (DK)
  • 10. Hatting - Torsted FU (DK)
  • 11. Kolping Boys (NL)
  • 12. v.v SVC'08 (NL)
  • 13. V.V. Esto-1 (NL)
  • 14. V.V. Esto-2 (NL)
  • 15. v.v. KCVO (NL)

U17-A


  • 1. SG Börnsen/Wentorf (DE)
  • 2. TuS Bodenteich (DE)
  • 3. SV Bethen (DE)
  • 4. SINE (DK)
  • 5. SV WVC (NL)
  • 6. v.v. KCVO (NL)
  • 7. HS '88 (NL)

U17-B


  • 1. TSV Buxtehude-Altkloster (DE)
  • 2. TuS Osdorf (DE)
  • 3. TSV Eintracht Groß Grönau (DE)
  • 4. TSV Holzhausen Rhwd (DE)
  • 5. RC Borken-Hoxfeld (DE)
  • 6. VfB Lette (DE)
  • 7. SINE (DK)
  • 8. Grindsted GIF (DK)
  • 9. Kolping Boys (NL)
  • 10. v.v SVC'08 (NL)

U19


  • 1. FC Viktoria 1889 Berlin (DE)
  • 2. JSG Jesteburg/Bendestorf (DE)
  • 3. TuS Reppenstedt (DE)
  • 4. RC Borken-Hoxfeld (DE)
  • 5. VfB Lette (DE)
  • 6. 1.FC Bischberg (DE)
  • 7. Humlebæk Boldklub (DK)
  • 8. Rudersdal Boldklub (DK)
  • 9. VG Fodbold (DK)
  • 10. Kolping Boys (NL)
  • 11. v.v SVC'08-1 (NL)
  • 12. v.v SVC'08-2 (NL)
  • 13. SV WVC (NL)
  • 14. ESA (NL)
  • 15. ESA (NL)

Turneringen er sponsoreret af